Українська мова, опубликовано 2018-08-22 04:31:26 by Гость

Розставте, де потрібно, пунктуаційні знаки. Підкресліть однорідні члени речення за роллю у реченні 1. Але от виплив повновидий ясний місяць кинув золоту доріжку на воді освітив м’яким тьмяним світлом подорожніх. 2. Так, Гоголь був для нього і другом і братом. 3. Тільки він почав знову малювати як побачив іншими очима і береги степових річок і піски пустинь і поодинокі дерева і одноманітні чагарники саксаула. 4. Інколи з’являлись перед очима міражі: дивовижні палаци міста сади озера… 5. Цілу ніч ані вітер ані хвилі не вгамовувалися і щомить загрожували зірвати шхуну і викинути її на берег.

Ответ оставил Гость

1. Але от виплив повновидий ясний місяць, кинув золоту доріжку на воді, освітив м’яким тьмяним світлом подорожніх. 
2. Так, Гоголь був для нього і другом, і братом.
3. Тільки він почав знову малювати, як побачив іншими очима і береги степових річок, і піски пустинь, і поодинокі дерева, і одноманітні чагарники саксаула.
4. Інколи з’являлись перед очима міражі: дивовижні палаци, міста, сади, озера…
5. Цілу ніч ані вітер, ані хвилі не вгамовувалися, і щомить загрожували зірвати шхуну і викинути її на берег.

Не нашли ответа?
Если вы не нашли ответа на свой вопрос, или сомневаетесь в его правильности, то можете воспользоваться формой ниже и уточнить решение. Или воспользуйтесь формой поиска и найдите похожие ответы по предмету Українська мова.

Форма вопроса доступна на полной версии этой страницы.