Аватар
Українська мова, опубликовано 2018-08-22 23:24:13 by Гость

Прочитайте. Перепишіть, утворивши від поданих у дужках іменників прикметники та поставивши їх у потрібній формі. 1. У (Париж) окрузі живуть мої друзі. 2. (Волга) степ безкраїй, рудий та сивий. 3. Дрібочка солі (Сиваш) в торбі лежить. 4. Задзвонили в дзвони на шести (Вороніж) дзвіницях. 5. (Прага) дзвони скликають усі мої спомини. 6. Ніжно кличе в далечінь (юнак) мрія. 7. (Поліся) діброво, почуй моє слово!

Аватар
Ответ оставил Гость

1. У паризькій окрузі живуть мої друзі. 2.Волзький степ безкраїй, рудий та сивий. 3. Дрібочка солі сиваська в торбі лежить. 4. Задзвонили в дзвони на шести воронезьких дзвіницях. 5. Празькі дзвони скликають усі мої спомини. 6. Ніжно кличе в далечінь юнацька мрія. 7. Поліська діброво, почуй моє слово!

Вопрос
Не нашли ответа?
Если вы не нашли ответа на свой вопрос, или сомневаетесь в его правильности, то можете воспользоваться формой ниже и уточнить решение. Или воспользуйтесь формой поиска и найдите похожие ответы по предмету Українська мова.